Міжкімнатні двері

Для тих, хто цінує вишуканий стиль, натуральність і оригінальність, міжкімнатні двері з масиву підійдуть на сто відсотків. Вони виконані з екологічно чистого матеріалу, надають благородство і затишок в інтер'єрі, а також мають великий термін експлуатації при правильному догляді.

Двері з масиву можуть бути 2 видів: з цілісного і з клеєного масиву. Цілісні двері, звичайно, більш елітні, надійні і довговічні, але і у них є мінуси: вони мають високу ціну, а також досить важкі, а значить, вимагають спеціальної фурнітури. Двері з клеєного масиву складаються з цілісних шматків дерева, що мають різне спрямування волокон. Це дозволяє зробити двері більш стійкою до провисання, і, звичайно, ціна на такий виріб буде більш доступною.

Купити міжкімнатні двері з масиву дерева за доступними цінами

Компанія «Левгурт» пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості. Ми пропонуємо двері з масиву різних порід дерев: сосни, ясена, дуба, берези, бука. Всі вироби екологічні і безпечні, а також мають високу якість і надійність. У нас Ви зможете купити як елітні міжкімнатні двері з масиву, так і більш бюджетні дерев'яні двері.

Щоб подивитися нашу продукцію, Ви можете зайти на наш сайт і знайти каталог міжкімнатних дверей. У нас великий асортимент виробів, з яких Ви легко знайдете саме те, що потрібно Вам. У нас індивідуальний підхід до клієнтів - наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, виконають замір, допоможуть вибрати двері і виконають якісну установку.

Детальніше на сайті: http://www.dvm.lviv.ua