Послуги евакуатора по Європі

Евакуація авто - послуга, без якої не обійтися будь-якому водієві в ситуаціях, коли транспортний засіб не може продовжити рух.

Компанія «Авто Всесвіт» надає послуги з транспортування вашого автомобіля як з України в Європу, так і з європейських країн в Україну.

Подробиці за цінами - дивіться на сторінці вартості евакуатора в Європу .

Про що важливо пам'ятати:

Розрахунок часу в дорозі залежить не тільки від відстані, але і від обмежень швидкості в різних країнах. У таблиці наведено основні обмеження. У ряді випадків швидкість руху поза населеними пунктами по автомагістралях (автобанах) може бути вище.

Наші водії правил не порушують, тому що крім штрафів (їх мінімальні значення вказані в таблиці) можливі санкції і для автомобіля і вантажу.

Допомагаємо з митним оформленням (перевезти через митницю), проходом кордону і ввезенням-вивезенням машини в ЄС. Відповідальність перевізника за доставку автомобіля в цілості й схоронності - застрахована. За бажанням (для супер-дорогих авто) - офомлення VIP-поліса. Можливе складання комбінованих маршрутів евакуатора: з України - в інше місто - за кордон. В наявності - як критий евакуатор (з тентом), так і відкритий (дешевше).

Детальніше на сайті: http://avtovsesvit.com