Вата Техноніколь

РОКЛАЙТ

Опис продукції та сфера застосування:

« РОКЛАЙТ » – це легкі гідрофобізовані, негорючі теплозвукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва. Плити «РОКЛАЙТ» ефективно сприяють не лише вирішенню задач щодо забезпечення тепло- і звукоізоляції, а й у цілому мають високі експлуатаційні характеристики. Гідрофобізовані плити «РОКЛАЙТ» мають низьку водо- й паропроникність, високу міцністю на стиснення. Все це забезпечує надійність і довговічність теплозвукоізоляційних плит «РОКЛАЙТ». Крім того, матеріал вигідно відрізняється простотою обробки і монтажу.

tn1

ТЕХНОЛАЙТ

Опис продукції та сфера застосування:

«ТЕХНОЛАЙТ» – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити «ТЕХНОЛАЙТ призначені для тепло-, звукоізоляції будівельних конструкцій житлових будівель і промислових споруд, в яких утеплювач не сприймає зовнішнє навантаження (мансарди, горищні перекриття, підлога з укладанням утеплювача між лагами; каркасні перегородки), а також в якості першого (внутрішнього) теплоізоляційного шару у фасадних системах з повітряним зазором при двошаровому виконанні теплоізоляції.

tn2

ТЕХНОВЕНТ

Опис продукції та сфера застосування:

«ТЕХНОВЕНТ» – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Застосовується у цивільному та промисловому будівництві як теплоізоляційний шар при будівництві та реконструкції споруд різного призначення. Плити призначенні для застосування як теплоізоляційний шар в системах утеплень з вентильованим повітряним зазором зовнішніх стін будівель (вентильованих фасадах).

tn3

ТЕХНОФАС

Опис продукції та сфера застосування:

ТЕХНОФАС – це легкі гідрофобізовані, негорючі тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід габро - базальтової групи. Застосовується у цивільному та промисловому будівництві як теплова ізоляція в  системах зовнішнього утеплення стін і захисним-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

tn4