Вата Ізовер

ISOVER Класік Опис продукції та сфера застосування: Легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Призначений для конструкцій, де теплоізоляційний матеріал не несе навантаження: перегородки, перекриття та підлоги по лагах. Можливо застосування в скатних покрівлях та каркасних стінах.  
is1
ISOVER Профі

Опис продукції та сфера застосування:

Рулон з властивостями плити.   3D-ефект (підвищена пружність) Спеціальна тепло- та звукоізоляція з підвищеною пружністю. Поєднує переваги двох типів матеріалу – рулону та плити. Завдяки підвищеній пружності, він щільно стоїть у будь-якому вертикальному та похилому каркасі без додаткових кріплень, не сповзаючи та не випадаючи. Скатні покрівлі, каркасні конструкції, вентильовані фасади.

is2 ISOVER Класік Еко

Опис продукції та сфера застосування:

Легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. ISOVER КласікЕко забезпечує ефективну тепло та звукоізоляцію. Полегшена тепло та звукоізоляція для бюджетних рішень в приватному домобудівництві. Призначений для конструкцій, де теплоізоляційний матеріал не несе навантаження: перегородки, перекриття та підлоги по лагах. Можливо застосування в скатних покрівлях та каркасних стінах.

is3 ISOVER Скатна Покрівля

Опис продукції та сфера застосування:

ISOVER СкатнаПокрівля - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, що мають підвищену вологостійкість. З силіконом – додатковий захист від вологи. Призначений для конструкцій зі складним вологісним режимом експлуатації – скатних покрівель та мансард.    

is4

ISOVER Звуко Захист

Опис продукції та сфера застосування:

Значно знижує рівень шуму в приміщенні: до 62 дБ. ISOVER ЗвукоЗахист - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Довгі тонкі волокна тісно сплетені один  одним і створюють однорідну відкриту структуру. Завдяки цьому плити ISOVER ЗвукоЗахист мають високі звукопоглинаючі характеристики. Призначений для звукоізоляції ненавантажених конструкцій у новому будівництві та реконструкції житлових, громадських і виробничих будівель. Застосовується для ізоляції міжкімнатних перегородок; підвісних стель, облицювання стін, для підлог по лагах.
is5

ISOVER Сауна

Опис продукції та сфера застосування:

Спеціально для саун і лазень. Теплоізоляція и паробар`єр в одному рулоні! З фольгою для пароізоляції. Легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, з покриттям з полірованої алюмінієвої фольги (пароізоляція). - Має додатковий теплозберігаючий ефект завдяки покриттю з алюмінієвої фольги; - Дозволяє відмовитися від установки традиційних пароізоляційних матеріалів завдяки наявності пароізоляційного шару з алюмінієвої фольги, що спрощує та пришвидшує утеплення бань та саун; - Екологічно чистий, довговічний теплоізоляційний матеріал; - Легкий, еластичний, зручний в роботі матеріал; алюмінієва фольга має високу міцність завдяки спеціальному армуванню і може кріпитися до дерев’яного каркасу за допомогою степлера.

is6

ISOVER Каркас-М40

Опис продукції та сфера застосування: Застосовується для тепло- та звукоізоляції перегородок, каркасних конструкцій, підлог по лагах, сендвіч-панелейпоелементної збірки, в покрівельних покриттях з металевого профнастилу. Оптимальне рішення для більшості будівель! - Встановлюється врозпір без кріплення. - Різноманітність розмірів забезпечує зручність монтажу в довгих горизонтальних конструкціях. - Для отримання необхідної товщини ізоляції можна укладати матеріал в 2-4 шари. - Рекомендований для тепло- та звукоізоляції конструкцій каркасно-панельних споруд.
is7

ISOVER Каркас-П34

Опис продукції та сфера застосування:

Спеціально для каркаснихбудівель Застосовується в стінах та скатній покрівлі каркасних будівель, в навісних панелях поелементного складання, в модульних будівлях, в тришарових стінах.  - Продукт для будівель з підвищеними вимогами до теплозахисту. - Різноманітність розмірів забезпечує зручність монтажу між елементами дерев’яних та металевих каркасів. - Відноситься до групи негорючих матеріалів (НГ).

is8

ISOVER Каркас-П37

Опис продукції та сфера застосування:

Застосовуються в стінах та скатній покрівлі каркасних будівель, в навісних панелях поелементного складання, в модульних будівлях, в тришарових стінах.  - Продукт для серійної забудови на території всіх регіонів України. - Різноманітність розмірів забезпечує зручність монтажу між елементами дерев’яних та металевих каркасів. - Відноситься до групи негорючих матеріалів (НГ).

is9