Водостічні системи

 
 Металевий водостік Пластиковий водостік 
 stream-logo  55144644_w640_h640_vodostoki  
     
     
     
     

Водостічні системи Львів

Водостічна система сьогодні - це невід'ємна частина всіх будівель чи це цивільного, промислового або сільськогосподарського значення. Система являє собою цілий комплекс елементів, що складаються з ланцюга жолобів, труб, стояків, кріплень, дренажних каналів. Вся ця система націлена на організоване відведення води з покрівлі, від фасаду, опалубки і від фундаменту будівель. Потрібно пам'ятати, що тільки правильно підібрана, вірно розрахована і змонтована система буде чітко справлятися зі своїм основним завданням. Залежно від типу і розмірів будівлі, конфігурація і пропускна здатність системи теж варіюється. Крім розмірів при виборі водостічної системи має значення і матеріал, з якого він виготовлений.

Наша компанія пропонує Вам два види водостічних систем у Львові металевий водостік «Stream» та пластиковий водостік Bryza.

Безперечними плюсами водостічними системами є їх здатність захистити споруди, дах і фундамент від опадів. Однак, наприклад, взимку організовані системи водовідведення потребують періодичного обігріві, щоб вони не промерзли. Саме з цих причин їх в основному розташовують на сонячній стороні будівель, щоб за допомогою сонячного тепла вони природним чином прогрівалися.

Найчастіше труби для водовідведення мають квадратну й круглу перетину. Вибір їх форми залежить від площі і дизайну будинку. Наприклад, якщо будинок є рівним або більшим за площею 200 кв.м., то для такого будинку краще встановлювати квадратні труби. Крім того, квадратні труби також встановлюються в тих регіонах, де переважають сильні снігопади і дощі. Важливим моментом є збіг за формою труби і жолоба. При монтажі часто необхідно трохи варіювати напрямок труби, щоб вона могла конструктивно обходити виступаючі ділянки на стінах будівлі. Спеціально для цього існують коліна, які входять в трубну конструкцію і дозволяють згинати трубу в бічних і фронтальних площинах. Крім того, для з'єднання елементів водостічної системи використовують не тільки коліна, але і кронштейни, заглушки та лійки.

Всі існуючі водостічні системи за типом матеріалів, використаних при їх виготовленні, діляться на металеві і пластикові водостічні системи. Водостічна система металева шлифовка металла може бути виготовлена ​​з міді, оцинкованої сталі, сплаву цинку і титану, алюмінію і оцинкованої сталі з використанням полімерного покриття, а водостічні системи з пластику (ПВХ) виготовляють з жорсткого ПВХ в який додані ультрафіолетові і термічні стабілізатори. А по типу елементного з'єднання вони діляться на клейові системи і на гумовій прокладці. Всі системи можуть бути представлені в широкій колірній гамі, що дозволяє підібрати водостічну систему максимально відповідну архітектурним дизайном будинку мрії.

Надійніше всього вибрати і купити водостічні системи Львів в нашому магазині, вибравши потрібну модель по каталогу. Все різноманіття яке надає водостічна система з пластику і металеві зібрано на сторінках нашого сайту. Досвідчені співробітники нашого магазину дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять замовника питання і допоможуть підібрати потрібні варіанти. Наприклад, пластиковий досить стійкий до дощів і зимових опадів, а також до ультрафіолету. Він досить пластичний, а стікає по ньому вода практично не створює шуму. Однак власникам тих будинків, у яких взимку зазвичай накопичується багато снігу на даху і жолобах, більше підійде більш міцна металева водостічна система.