Друк на буклетах

Буклети - це матеріал, який займає особливе місце серед рекламних, презентаційних матеріалів.

Друк буклетів лише трохи відрізняється вартістю від листівок, але при цьому, завдяки фальцюванню, буклети набагато компактніші і вміщають  в себе набагато більше інформації.

Варто відзначити, що фальцювання (згинання листа) застосовується при друку буклету.  При друку буклетів особливу увагу варто приділити розташуванню графічних і текстових елементів. Буклет не повинен бути перевантажений ні текстом (цифрами), ні візуальним рядом. Все повинно бути збалансовано. Картинка повинна відповідати тексту і викликати певні асоціації з продуктом або його споживчими властивостями.

Друк буклетів - це процес, що вимагає застосування сучасних технологій. Виготовити буклети можливо різними методами. Як і в інших друкарнях Львова, в нашій друкарні листівки друкуються за допомогою трьох технологій:

 Цифровий друк найкращим чином підходить в тих випадках, коли потрібно швидко роздрукувати невелику кількість листівок хорошої якості.

 Офсетний друк краще підходить для великих замовлень. Дану технологію друку відрізняє низька собівартість при роздруківці великих тиражів і високу якість кінцевої продукції.

Різографія. Дана технологія розрахована на друк монохромних буклетів малимиі і середніми тиражами. У разі друку невеликої кількості чорно-білих листівок виходить дешевше, ніж офсетний друк.

 Варіанти виготовлення буклетів

Як уже згадувалося, буклети можуть бути монохромними і кольоровими. Кольоровий друк буклетів, в основному, використовується для реклами вже зарекомендували себе на ринку товарів або ж для реклами продукції більш-менш відомих брендів.

 Друк монохромних буклетів - спосіб непогано заощадити, оскільки друкувати їх можна на офсетному папері і в підсумку буде витрачено меншу кількість чорнила, що знижує собівартість. Але задумайтеся - чи варто економити на рекламі? Їх частіше застосовують, щоб сповістити людей про акції, знижки та розпродажі.

Друк кольорових буклетів рекомендується робити на глянцевому, крейдованому папері, висока якість якої підкреслить якість продукції, що рекламується на листівці, а також імідж фірми, яка виробляє даний товар.

Застосування буклетів

На сьогоднішній день сфера застосування буклетів сильно розширилася і вже важко уявити наш інформаційний вік без їх використання. У наш час листівки застосовуються як найпопулярніший засіб поширення інформації.

Що ж таке буклети? Це невеликий друкований аркуш із зображенням або текстом інформаційного або агітаційного характеру.

Поштові буклети та листівки

Безперечними плюсами листівок та буклетів є їх низька собівартість, швидкість виготовлення і простота поширення, що дає можливість користуватися ними в будь-якій галузі бізнесу. Найчастіше листівки використовуються для реклами, але це не єдина форма їх застосування. Адже навіть проведення виборів буклетів незамінні, оскільки саме їх використовують в агітаційних цілях, це агітаційні листівки. У нашій друкарні друк буклетів вже багато років є дуже затребуваними, причому незалежно від тематики.

Детальніше: https://drukart.lviv.ua/буклети