Евакуатор Україна

Евакуація або транспортування Вашого транспортного засобу може бути проведена по Вашому запиту в будь-який день тижня, незалежно від часу доби. Середній час прибуття нашої команди до місця навантаження не перевищує 25-30 хвилин. Завдяки великому автопарку і широкій зоні охоплення території ми можемо транспортувати практично будь-який, навіть такий незвичайний транспортний засіб, як суперкар, з будь-якої точки України.

У нашому автопарку велика різноманітність техніки для евакуації по Україні. Ми готові допомогти не тільки легковому автомобілю, але і вантажівкам, пасажирському транспорту і навіть будівельній техніці до 10 тонн. Щоб бути корисними іншим, ми ретельно стежимо за технічним станом евакуаторів, маніпуляторів і автовишок, тому казуси, коли евакуація потрібна евакуатору, виключені на 100%.

В яких районах ми працюємо?

Будемо чесні, нам дуже подобається, коли машина для евакуації виявляється зовсім близько до нас. Але це не привід відмовляти в допомозі тим, хто «застряг» на околиці міста або виявився не при справах в самому центрі населеного пункту. Ми працюємо у всіх районах України і поспішаємо на допомогу до кожного, хто в нас потребує. Дуже поспішаємо! Від телефонного дзвінка і оформлення заявки до дбайливого навантаження автомобіля на евакуатор Україна пройде менше години. Цей час - реальна статистика, а не вигадана цифра.

А тепер про найголовніше. За неприємності на дорозі доводиться платити (є і приємні приводи для наших послуг, хоч і не так часто). Перше, про що запитують водії - скільки коштує послуга евакуатора по Україні. Наші ціни не стануть додатковим приводом для смутку.

Точну суму назве диспетчер при дзвінку, розрахувавши відстань транспортування. Оплатити послугу можна готівкою, безготівковим шляхом так і банківською картою.

Ми дбайливо ставимося до майна, тому в штаті виключно професійні водії з великим досвідом роботи. Вони точно знають, як правильно евакуювати Ваш автомобіль. Знання таких нюансів, якісна спеціалізована техніка та увагу до клієнтів дозволяють нам надавати послуги на високому рівні.

Детальніше на сайті: http://avtovsesvit.com