Комплектуючі

Комплектуючі

Клієнтам компанії «Дах для Вас» немає потреби додатково купувати комплектуючі деталі для даху, необхідні для його правильного монтажу. Компанія «Дах для Вас» пропонує повний набір елементів, необхідних для правильного монтажу і тривалої служби покрівлі й фасаду.

Всі елементи виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. До аксесуарів і комплектуючих належать: конькові планки, планки вітрозахисту, планки захисту підвіконня, карнизні планки, жолоби, снігоуловлювачі тощо. Можливе виготовлення планок за індивідуальним замовленням.

[Not a valid template]

Ущільнювачі

Основна функція ущільнювачів — це захист внутрішнього простору даху від потрапляння снігу та пилу і водночас властивість пропускати повітря (виведення пари з-під даху), що дозволяє покрівлі «дихати».

[Not a valid template]

Шурупи

В якості елементів кріплення для профільованих та покрівельних листів металочерепиці використовують шурупи, що самовсвердлюються, котрі останнім часом повністю витіснили цвяхи. Перевагою шурупів з прокладкою для металочерепиці при їх правильному застосуванні є повна водонепроникність при високій міцності з'єднання. Крім цього, полегшується та спрощується процес кріплення листів металочерепиці, а також ремонт і демонтаж.

[Not a valid template]

Покрівельні аксесуари

Дахові обробки

[Not a valid template]

У наш час все більше уваги приділяється дизайну фасадів, в тому числі і дизайну покрівлі. Адже стиль будинку в основному визначає дах. Саме вона надає йому архітектурну завершеність. Будинки стають все вишуканіше, а дахи все більш складними. Для того щоб втілити в життя сміливі сучасні проекти, необхідні не тільки сучасні матеріали, а й маса різних покрівельних аксесуарів Львів. Застосування цих додаткових аксесуарів обумовлено, перш за все, можливістю створення цілісної, герметичної конструкції. Адже, така інженерна система, повинна бути максимально надійною. Її завдання протистояти найсильнішим вітровим поривам, а також витримувати снігові і зливові навантаження. Звичайно ж, тривалість функціонування будь-якої покрівлі залежить від правильності технічних процесів при монтажі. Але аксесуари покрівлі вносять свою чималу лепту у вирішенні цього завдання. Тому важливість їх застосування недооцінювати ніяк не можна. Адже це невід'ємна частина правильно змонтованого покрівельного споруди. Вони виконують функцію ущільнювача між листами покриття і в місцях, де покриття зістиковується з елементами водостічної системи, каналами вентиляції, димоходом і мансардними вікнами.

Фірма "Дах для Вас" надасть вам всебічну допомогу у виборі необхідного товару, оскільки правильно вибрати потрібні покрівельні аксесуари дуже складно для того, хто не займається цим питанням професійно.

Покрівельні аксесуари Львів

Для облаштування надійного і довговічного даху недостатньо придбати одну лише якісну черепицю. Величезну роль, яка впливає на тривалість служби покрівлі, грають різні добірні елементи, які захищають від протікань, герметизують складні покрівельні вузли, забезпечують утеплення і вентиляцію, а також надають даху красивий закінчений вигляд. В останні роки з'явилося безліч корисних і функціональних аксесуарів для покрівлі, використання яких істотно збільшує експлуатаційні терміни покрівельних конструкцій в цілому.

Такі елементи, як: покрівельні містки, снігозатримувачі, пристінні сходи, вентиляційні виходи, покрівельні ущільнювачі, саморізи.