Мансардні вікна

 Мансардні вікна «Velux»  Мансардні вікна «Fakro»
                    velux_logo  fakro_logo  

Кожному хочеться, щоб його власний будинок був не тільки красивим, але і зручним. Часто це залежить від деталей інтер'єру. Але коли мова йде про поверх під дахом (мансарді), це більшою мірою залежить від вікон.

Горищні та мансардні приміщення використовують як спальні, студії, робочі кабінети або вітальні. Площа стін у них недостатня для нормального скління, і тому додатково потрібно установка спеціальних вікон. Такі конструкції монтують в площину покрівлі з дотриманням наступних вимог.

Кімната, яка здавалася темною і похмурою «заграла» з мансардними вікнами по-новому. Тепер це світла, затишна, простора мансарда з відмінним видом на природу і сад.

Мансардні вікна дають на 30-40% більше світла, ніж вертикальні. Ви можете встановити їх в будь-якому місці покрівлі та висвітлити найглибші частини приміщення або навіть коридори.

Мансардне вікно - це виготовлене в заводських умовах продукт, повністю готовий до установки.

«Дах для Вас « пропонує мансардні вікна Львів провідних світових виробників:

  • VELUX (Данія) - найбільший виробник мансардних вікон в світі. Продумана комплектація, зручність і стійкість до впливу погоди зробили мансардні вікна Velux прикрасою будинків у всіх кліматичних регіонах світу.
  • FAKRO (Польща) - другий за величиною виробник мансардних вікон. Використання екологічно чистої сировини і новітніх інженерних розробок забезпечує унікальні технічні характеристики продукції FAKRO.

При установці мансардних вікон Львів VELUX і FAKRO з монтажним комплектом теплоізоляції, гідроізоляції і пароізоляції виробниками надається розширена гарантія 10 років.

Компанія «Дах для вас» пропонує дешево купити мансардні вікна в Львові. Факро і Велюкс - найбільші виробники у світі. У нашій компанії на всі моделі діють вигідні ціни. У каталозі представлений повний модельний ряд цих виробників і аксесуари для більш зручного монтажу і використання.

Мансардні вікна Velux і Fakro встановлюють на покрівлі з будь-якими типами покриттів, включаючи металочерепицю, єврошифер, бітумну і керамічну черепицю. Для дахів складної конструкції можливе виготовлення вікон нестандартних форм і розмірів.

У колекціях Факро і Велюкс - кілька варіантів конструкцій, які розрізняються між собою за типом відкривання і повороту. Дерев'яні рами доступні в різних відтінках.

Мансардні вікна Львів забезпечать рівномірне освітлення кімнат, захистять їх від втрат тепла, протягів, вуличного шуму, допоможуть удосконалити інтер'єр приміщення і зовнішній вигляд всього будинку.

Співробітники компанії «Дах для Вас» допоможуть вам підібрати і купити мансардні вікна Львів за вигідною ціною, комплектуючі та автоматику для них.