Металевий сайдинг

Технічні параметри металевого сайдингу  

siding_details

Металеві сайдингові панелі монтуються на металеву або дерев'яну конструкцію, а сам процес монтажу вирізняється відносною простотою.

Завдяки багатій колірній гамі покриття досягається якісне відновлення зовнішнього вигляду будинку.

Сайдинг нескладний в обслуговуванні протягом усього процесу використання, а його очищення не потребує значних зусиль.

[Not a valid template]

Металевий сайдинг Львів - оздоблювальний матеріал для облицювання фасаду з листової сталі з полімерним покриттям різноманітних відтінків. Панелі вироби відрізняються різноманітною формою профілю: імітують брус, колода і вагонку. Доступний широкий спектр кольорів металевого сайдингу, є матеріали, виконані під камінь, цегла і дерево. Після облицювання ваш будинок буде нагадувати класичний дерев'яний зруб або невеликий кам'яний замок.

Металевий сайдинг Львів - довговічний облицювальний матеріал, який застосовується для будівництва промислових будівель, приватних будинків і інших конструкцій. Для того щоб захистити метал від атмосферних впливів, його покривають спеціальним антикорозійним складом. Компанія " Дах для Вас" пропонує металевий сайдинг за ціною виробника.

Термін служби металевого сайдингу з поліуретановим покриттям становить 30 - 50 років, гарантійний термін - до 20 років. Матеріал з поліестеровим покриттям також відрізняється великим терміном експлуатації: 20 - 30 років, гарантія - 10 років.

Металевий сайдинг покривається захисною плівкою з полімеру або фарбою для захисту від впливу навколишнього середовища. Металевий сайдинг Львів в основному випускається зарубіжними виробниками і має досить тривалий термін служби. Існує багато різних видів металевого сайдингу, штамповка металла найбільш популярні матеріали: сталь, алюміній, мідь, цинк-титан. Панелі металевого сайдингу можуть мати різну фактуру, колір і розмір. Їх поверхня може бути гладкою або тисненої «під дерево». Популярний металевий сайдинг під колоду, а також імітує блок-хаус (оциліндрованої колоди), вагонку, кам'яну кладку. Така продукціия випускаються у всіх найбільш поширених полімерних кристалах, що застосовуються для захисту металевих поверхностей.