Недорогі двері на замовлення у Львові

Якщо Вам потрібні двері нестандартних розмірів, незвичайної форми або з обробкою за індивідуальним ескізом, просто повідомте про це нашим менеджерам, і вони розрахують вартість і допоможуть оформити заявку на виготовлення дверей на замовлення. Наша компанія працює в сегменті «економ-класу», тому ціна на наші послуги здивує Вас своєю доступністю.

Встановлення міжкімнатних дверей

Якщо вам необхідне недороге встановлення міжкімнатних дверей у Львові чи області, замовте послуги приватника за допомогою компанії «Левгурт». Кваліфіковані фахівці, які спеціалізуються на терміновій заміні дверей, зроблять необхідні заміри, виконають демонтаж дверних блоків, після чого оперативно і якісно зможуть зробити установку нової конструкції.

Професійне перевстановлення дверних блоків

Самостійно поставити двері в комору, шафу-купе, між кімнатами, при вході в квартиру або будинок можна, однак робота займе дуже багато часу, і швидше за все буде виконана неякісно. Встановлення міжкімнатних дверей - досить складний технологічний процес, з яким швидко впоратися зможе тільки кваліфікований фахівець.

Професійні майстри нашої компанії зможуть дешево зробити всі види робіт по перевстановленню міжкімнатних дверей під ключ:

  • демонтаж старих внутрішніх міжкімнатних дверей в квартирі або будинку;
  • демонтаж порога, вставок, арки;
  • замір дверної коробки;
  • термінова доставка і збірка конструкції;
  • монтаж міжкімнатних дверей з врізкою замку і підвісом на петлі;
  • усунення зазорів (розширення або звуження арки, створення отвору в стіні під час проведення ремонту)

Ми встановлюємо міжкімнатні двері будь-якої фірми, куплені, як у нас, так і в будь-якому іншому магазині або лад ринку.

Встановлення міжкімнатних дверей - це копітка і дуже відповідальна робота, для якої потрібний професіоналізм. Ми знаємо все і робимо це якісно і в найкоротші терміни. Ми відповідально підходимо до справи.

Шановні замовники, щоб оберегти себе від негативних наслідків, замовляйте послуги в компанії з перевіреним ім'ям і вузьконаправленою спеціалізацією в своїй діяльності. Грубо кажучи, якщо ваш майстер білить стелі, кладе кахель, фарбує стіни і встановлює двері, то такому майстру довіряти монтаж міжкімнатних дверей потрібно з великим побоюванням.

Якщо Вам потрібне якісне і недороге встановлення міжкімнатних дверей і подальший гарантійний сервіс - тоді Ви прийшли за адресою.

Детальніше на сайті: http://www.dvm.lviv.ua