Пластиковий водостік

Водостічна система Bryza Водостічна система “BRYZA” це сучасний продукт, що виробляється концерном “СellFast” з високоякісної сировини із застосуванням новітніх технологій на основі ПВХ (полівінілхлорид). prod_brz_1 В асортимент “BRYZA” входить 6 оригінальних кольорів: коричневий, білий, цегляний, червоний, зелений, графітовий. Широкий спектр кольорів дозволяє гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем та естетично вписуватись в кольорову гаму споруди. Водосточні системи “BRYZA” використовуються не тільки для житлових будинків, але й для промислових споруд. Термін служби може складати до 50 років. Повна стійкість до корозії, ультрафіолетових променів, атмосферного та хімічного впливу , стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння. Стійкі до зовнішнього та внутрішнього забруднення. Не шумлять під час дощу, як металеві водостоки, при цьому дозволяється встановлення систем обігріву. Пластик гнучкий та міцний, не вразливий до механічних пошкоджень та сильних ударів, витримує великі снігові і вітрові навантаження. Чудово експлуатується в температурному діапазоні від –40 до +70 С.

Визначення правильного розміру водостічної системи

Вибираючи водостічну систему, необхідно переконатись в її можливості відвести воду з покрівельної площини Вашого будинку. Тому необхідно розрахувати так звану Ефективну Площу Даху, з якої система повинна відвести воду. Під час розрахунку Ефективної Площі Даху користуємось формулою:

ЕПД = (В+С/2)х довжина даху (м2)

В – відстань по горизонталі від кута покрівлі до конька (м)

С – висота даху (м)

Основні принципи монтажу:

“BRYZA” дуже проста і легка в монтажі:

  • Низька вага пластикових труб та жолобів дозволяє змонтувати систему без сторонньої допомоги та спеціального обладнання.
  • Резинові ущільнювачі не вимагають виконання лишніх робіт, пов’язаних з приклеюванням та висиханням поверхонь.
  • Всі елементи легко з’єднуються між собою, не потребуючи застосування сили і унеможливлюється пошкодження резинового ущільнювача під час монтажу.

prod_brz_2

Правильний монтаж системи водосточніх труб з ПВХ гарантує її ефективну та надійну роботу. Монтаж і робота водостічної системи з ПВХ відрізняється від традиційних систем тим, що враховує явище температурного розширення елементів системи. Здійснюється це з допомогою відповідної конструкції фасонних частин, які забезпечують компенсацію температурних змін довжини жолобів і водостічних труб. В жолобах компенсація змін довжини здійснюється завдяки рухомому з'єднанню жолоба з фасонними частинами, оснащеними резиновими ущільнювачами, а у водостічних трубах через монтажний зазор при з’єднанні труб з фасонною частиною. Жолоби під навісом мають бути закріплені так, щоб вони не піддавались ризику навантаження сповзаючого з даху снігу.