Плівки

Облаштування покрівлі вимагає ретельного підбору ізоляційних плівок. Правильний монтаж даних елементів — передумова бездоганного функціонування покрівельної системи.

Для створення комфортного життєвого простору, стійкого до впливу атмосферних явищ (спеки, дощу, вітру, низьких температур тощо) компанія «Дах для Вас» пропонує широкий вибір ізоляційних матеріалів, що є надбанням сучасних будівельних технологій.

Паропропускні захисні плівки «EKO-DACH» 110PP та «EKO-DACH» 110РІ з мікроперфорацією призначені для захисту покрівельного простору горища від пилу, сажі, атмосферних опадів та оберігання теплоізоляції від впливу зовнішньої вологи. «EKO-DACH» 1300V — це дифузійно стійкі мембрани, що монтуються під зовнішнім покриттям даху; ефективний захист від вітру, висока паропропускна здатність (1300 г/м² 24 год.); стійкість до впливу атмосферних явищ — 4 місяці.

isolation_details

rockwool_logo

Міцна теплоізоляція

Мінеральна вата «ROCKWOOL» за холодної погоди зберігає тепло в будинку, а в літню пору захищає від спеки завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності і відповідній товщині використаного виробу. Такі якості продуктів «ROCKWOOL», як пружність і властивість зберігати розміри, забезпечують щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків — щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам'яної вати «ROCKWOOL» можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Паропроникна здатність

Волокниста структура мінеральної вати «ROCKWOOL» дозволяє їй вільно пропускати водяну пару. У результаті при застосуванні вати у зовнішніх перегородках можна уникнути вогкості й зберегти здоровий і приємний мікроклімат у приміщеннях.     [Not a valid template]