Послуги евакуатора

Послуги евакуатора, технічна допомога

Терміново потрібен автоевакуатор або технічна допомога на дорозі? «Авто всесвіт» надасть вам ці послуги в будь-якому районі Львова та області і не лише Львова - в будь-який час доби, швидко, професійно, недорого. Евакуація автомобілів здійснюється командою фахівців. Ми виконуємо свою роботу, допомагаючи  автомобілістам. Нам довіряють послуги техдопомоги на дорозі і рішення задач будь-якої складності і впевнено рекомендують друзям і знайомим.

Послуги евакуатора при ДТП, поломки

Кожен день на дорогах відбуваються дорожні події, поломки в дорозі, ДТП. І завжди вони несподівані і непередбачувані. У таких ситуаціях водієві зазвичай потрібно викликати евакуатор, щоб вирішити питання транспортування автомобіля. Служба Авто всесвіт у Львові оперативно надає необхідну техніку. Кваліфікація і досвід водіїв, які прекрасно орієнтуються в місті і на заміських трасах.

Викликати дешевий евакуатор Львів можна в будь-який момент -Авто всесвіт працює цілодобово, без вихідних. Оператор прийме замовлення і отримавши від вас необхідну інформацію, назве ціну на послуги евакуатора і орієнтовний час прибуття. Автоевакуатор приїде на місце якомога швидше, але якщо буде затримуватися, то вас обов'язково попередять.

Можливості нашої служби по Україні: евакуація автотранспорту з місць ДТП, з місця поломки, перевезення нових автомобілів, евакуація мотоциклів, квадроциклів та іншої мототехніки, перевезення спецтехніки та обладнання, техдопомоги на місці.

Крім екстрених викликів евакуатора, ми здійснюємо і попередні замовлення на перевезення автотранспорту. Такий варіант гарантує, що виконання замовлення почнеться в призначений час. Звернувшись в нашу компанію, ви довіряєте роботу професіоналам, які зроблять її швидко і якісно.

Вартість евакуатора у Львові оптимізована щодо технічних можливостей і якість надання послуг. Ціна складається з базової ціни по місту, складності навантаження (вид несправності) і ставкою за протяжність маршруту, якщо перевезення поза містом. Діють спеціальні умови для постійних клієнтів.

Компанія «Авто всесвіт» надає послуги евакуатора Львів вже багато років, тому нам добре знайомі дороги цього міста. Зв'язавшись з нашим диспетчером в будь-який зручний час, ви можете викликати евакуатор цілодобово, вказавши при цьому:

  • місце розташування авто
  • його марку і номер

причину виклику евакуатора (поломки, пошкодження)

пункт доставки

Детальніше:  http://avtovsesvit.com