Стабілізатор напруги

Стабілізатори напруги

Якість напруги в електричній мережі є важливою умовою безперебійної роботи не тільки дорогого устаткування, а й побутових приладів. Перешкоди в мережі можуть привести не тільки до раптового відключення приладу, але і до його поломки. При цьому, навіть використовуючи автономне джерело живлення, або цілком покладаючись на якість електроенергії від центральних мереж, ви не будете захищені до кінця. Захистити прилади від стрибків напруги допоможе побутовий стабілізатор струму.

Види стабілізаторів струму

На даний момент на ринку існує безліч моделей стабілізаторів напруги, які ви можете купити, в тому числі, і в магазині «Правильне електроживлення».

Існує кілька принципів градації стабілізаторів струму, перший з яких заснований на типі вхідного напруги. Так стабілізатори струму діляться на постійнуі змінну напругу. У свою чергу, стабілізатори постійного струму діляться на лінійні і імпульсні, а лінійні, в свою чергу, можуть бути паралельними і послідовними, розділяючись далі на групи в залежності від конструктивних особливостей та характеристик.

Імпульсний стабілізатор напруги, до групи яких відносяться також параметричні моделі, відрізняється від лінійного тим, що напруга на його накопичувач (дросель) подається імпульсами, а не постійно. Такі стабілізатори можуть  підвищувати, знижувати і комбіновати високий ККД.

Стабілізатор напруги може бути одно- і 3х фазним. Вони розраховані на роботу з різною напругою, і можуть бути як невеликими - на 1, 2, 5, 10, 15 кВт, застосовуваними в побуті, так і досить потужними - на 1000 і навіть 10000-12000 ВА, які використовуються на великих підприємствах.

Також стабілізатори струму розрізняють за сферою застосування. Існують настінні побутові моделі, які використовують для будинку, для дачі, для невеликих офісів і магазинів, а також ж промислові стабілізатори для захисту насосів і двигунів дорогого виробничого обладнання.

Виділяють також високовольтні, двохполярні, автомобільні, цифрові, електронні, електромеханічні і автоматичні моделі, вартість яких визначається технічними характеристиками, конструктивними особливостями та ціновою політикою виробника.

Вибір стабілізаторів в магазині правильне електропостачання

Якщо вам потрібно купити стабілізатор струму для будинку, офісу, квартири або виробництва - звертайтеся в інтернет-магазин «Правильне електропостачанняи'». У нас надано захисне обладнання різних класів - інтегральні, компенсаційні, імпульсні моделі, стабілізатори напруги постійного і змінного струму, релейні і електродинамічні стабілізатори різних виробників.

При необхідності, ви можете звернутися за допомогою до наших консультантів, і вони допоможуть вам підібрати потрібну модель. Так само ви можете зробити вибір самостійно: картки стабілізаторів напруги містять не тільки інформацію про них, а й відгуки покупців, які допоможуть вам прийняти вірне рішення.

Ціна пристроїв для захисту вашого обладнання від стрибків напруги в нашому магазині одна з найнижчих на ринку. Звертайтеся, у нас є вибір!

Детальніше:  http://стаб.укр