Утеплювачі

 Вата Техноніколь  Вата Ізовер
 tn2  is1  
     
     
 

Компанія «Дах для Вас" пропонує широкий вибір утеплювачів для теплоізоляції будь-яких будівельних об'єктів. У нас є в продажу продукція відомих у всьому світі компаній з виробництва утеплювачів, мінеральної вати (мінвата), скловата, пароізоляції, гідроізоляції та мембран. В наявності такі відомі бренди як ISOVER (Ізовер) та Техніколь. Ви можете у нас придбати утеплювачі за низькими цінами, а для оптових покупців діють спеціальні умови і знижки на продукцію.

Незважаючи на величезну різноманітність сучасних утеплювачів, скловата займає лідируючі позиції в якості ізоляційного матеріалу. І справа не тільки в доступній ціні. Важливо і те, що скловата для стін володіє чудовими ізоляційними показниками, не горить, підходить для захисту різнопланових конструкцій.

Сфера застосування скловати

Найчастіше даний матеріал використовують як утеплювач. Щільність скловати буває різною, і часто саме це визначає область застосування даного матеріалу. Як правило, скловату використовують:

  • при проведенні фасадних утеплювачів робіт;
  • при установці горизонтальних поверхонь;
  • для утеплення даху будівлі;
  • частим є використання скловати для утеплення труб;
  • як основний елемент звукоізоляції.

Але головною сферою застосування теплоізоляції з скловати є утеплення стін.

Матеріал відрізняється за типом волокон, а також за наявністю або відсутністю додаткового (захищає) покриття. Ціна скловати Львів залежить від їїхарактеристик.

Мінеральна вата Львів (мінвата). Випускаються на базі скловати- даний матеріал складається з волокон, які отримують при переробці залишків виробництва скла, як правило легкі марки утеплювача щільністю до 60 кг / куб.м .Товщина волокна у скловати менша в порівнянні з волоссям людини або мінеральної вати , а тому в однаковому обсязі їх число більше. Мінеральна вата Львів випускається у вигляді матів або плит.

Мінеральна вата Львів має дві основні переваги- вона вогнестійка і екологічна. Утеплювачі з мінеральної вати не підтримують горіння і водночас не дають вогню розповсюджуватися і блокує поверхню від полум'я. Скловата має довгий термін експлуатації, хімічну нейтральність і стійкість до зміни температури. Мінеральна вата біологічно стійкий матеріал - не гниє, не пошкоджується шкідниками. Мінеральна вата, за рахунок своєї волокнистої структури і застосуванні гідро і пароізоляційних плівок сприяє циркуляції повітря, гарантуючи комфортний мікроклімат всередині будівлі.