Чому необхідно придбати стабілізатор напруги

Як ви знаєте в квартирах, дачах, заміських будинках, офісах, при будівництві від електромережі харчується абсолютно вся техніка і обладнання.

Однак часто в мережі відбуваються перебої електропостачання (причинами можуть бути старі підстанції або дроти, не розраховані на постійно зростаючі потужності, аварії на лініях електропередач та інше). Так само часто зустрічається таке явище, як зниження або збільшення рівня напруги, що в свою чергу негативно позначається на роботі дорогої техніки. При зниженні рівня напруги побутова техніка, наприклад комп'ютер, пральна машина, телевізор або плита, не працюють, а при збільшенні рівня напруги будь-яка техніка просто перегорає. До того ж відомо, що побутова техніка розрахована на роботу від мережі з напругою 220-230 В, але напруга в мережі коливається від 150 В до 280 В і кожен стрибок напруги - реальна загроза для роботи вашої техніки і обладнання. Ще гірше, якщо відбувається збій в роботі тепло- і водопостачання заміського будинку або котеджу, водогрійного котла або охоронної системи - це може привести до їх повної зупинки і, звичайно ж, поломки Евакуатор з Європи .

Як же захистити свою техніку від наведених вище проблем і дорогих ремонтів?

Існує ефективний спосіб захисту вашої техніки - стабілізатор напруги.

Даний прилад забезпечить повний захист вашої техніки і обладнання від будь-яких перепадів напруги, від наслідків коротких замикань в мережі, усуне електромагнітні перешкоди, забезпечить фільтрацію мережевих перешкод і відсутність спотворень і так далі. Важливим є те, що ви поліпшите якість електропостачання та забезпечите стабільну і безвідмовну роботу вашої техніки і обладнання в будь-який час (а не тільки коли в мережі нормальний рівень напруги).

Таким чином, витрати від покупки стабілізатора напруги в подальшому багаторазово окупляться і гарантують вашій техніці довгу і безперебійну роботу.